Ünlüler Dünyası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ünlüler Dünyası

Ünlüler Dünyasına Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BOŞANIYORLAR !!

3 posters
YazarMesaj
Clara
Co-Amin
Co-Amin
Clara

BOŞANIYORLAR !! Empty
MesajKonu: BOŞANIYORLAR !!   BOŞANIYORLAR !! EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 10:46 am

It's official, Avril Lavigne and Deryck Whibley are divorcing after more than three years of marriage. It is the songstress herself who confirms the news through a post on her official website dated Thursday, September 17.

"Deryck and I are separating and moving forward on a positive note," Avril wrote. "Deryck and I have been together for 6 and a half years. We have been friends since I was 17, started dating when I was 19, and married when I was 21. I am grateful for our time together, and I am grateful and blessed for our remaining friendship."

"I admire Deryck and have a great amount of respect for him. He is the most amazing person I know and I love him with all my heart," she continued, before then ending her message by writing, "Thank you to all my family, friends and fans for all your support."

As for Deryck, the Sum 41 lead vocalist has also posted a message on the MySpace page for his band about his broken marriage. "The past 6 and a half years have been the most amazing years of my life. It's sad it has come to an end but Avril and I are still family and moving forward in the most positive way possible," read his note. "Our decision to part ways is amicable and she holds a special place in my heart and forever will be a great and amazing friend. Thanks to all our family, friends and fans for all the support."

Since tying the knot in July 2006, Avril Lavigne and Deryck Whibley have been forced to deny divorce rumors for several times. Late last month, New York Daily News reported the two musicians are on the fast track for divorce.

Cevirisi bana aitir.

Bu resmi, Avril Lavigne ve Deryck Whibley evlilik fazla üç yıl sonra boşanmaktan vardır. Kim onu resmi web sitesinde bir yazı Perşembe tarihli yoluyla haber teyit şarkıcı kendisi olduğunu, Eylül 17.

"Deryck ve ben ayıran ve ileri olumlu not moving on," Avril yazdı. "Deryck ve ben birlikte 6 buçuk yıldır. We have been arkadaşlar beri 17 oldu, ne zaman I was 19 tarihleme başladı ve ben 21 ile evlendi. Ben süre birlikte minnettarım, ben minnettarım ve Bizim kalan dostluk için kutsadı. "

"Ben Deryck hayranlık ve ona saygı büyük bir miktarda. O biliyorum en şaşırtıcı kişi ve ben bütün kalbimle," dedi, sonra yazarak ona mesaj sonlandırmadan önce devam onu seviyorum, "tüm aile için teşekkür ederiz , arkadaş ve hayranları tüm destek için. "

Deryck gelince, Sum 41 vokalist de kırık evlilik hakkındaki bant için MySpace sayfasına bir mesaj gönderdi. "Son 6 buçuk yıl hayatımın en şaşırtıcı yıl olmuştur. Bu o Avril sona ama geldi ve hala aile ve ileriye en olumlu şekilde mümkün hareket sad," onun notu okuyun. "Bizim karar dostane bir parçasıdır yollar ve o kalbimde özel bir yeri vardır ve sonsuza kadar büyük ve şaşırtıcı arkadaş olacaktır. Tüm aile, arkadaşlar ve fanlar sayesinde tüm destek için."

2006 Temmuz ayında düğüm bağlama bu yana, Avril Lavigne ve Deryck Whibley birkaç kez boşanma söylentileri inkar zorlanmıştı. Geçtiğimiz ay New York Daily News iki müzisyen bildirilen hızlı yolda boşanma içindir.

Özet olrk :
Ark. deryck whibley'le avril lavigne artık evli değiller! Embarassed
Deryck : Avrilla Geçirdiğim günler Cok güzeldi ama artık birbirimizi sevmediğimizi farkettik ark. olucaz..
Avril : Deryck cok iyi insan .. Onnla her günüm cok güzeldi .. ama artık ark. olmalıyız dedi ! Neutral
avril lavigne

avril lavigne

BOŞANIYORLAR !! Empty
MesajKonu: Geri: BOŞANIYORLAR !!   BOŞANIYORLAR !! EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 2:47 pm

bnce yakısıolardı ama insan sevmiosa zorla birlikte olamaz insan ca ayrılmak en iisi Smile
Clara
Co-Amin
Co-Amin
Clara

BOŞANIYORLAR !! Empty
MesajKonu: Geri: BOŞANIYORLAR !!   BOŞANIYORLAR !! EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 1:30 pm

üff.avril cok üzülüyormus...
Ya cokta yakışıyorlardı xS
Avril simdi napıcak xS

En son Clara tarafından Çarş. Ekim 07, 2009 2:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Admin
Admin
Admin

BOŞANIYORLAR !! Empty
MesajKonu: Geri: BOŞANIYORLAR !!   BOŞANIYORLAR !! EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 3:03 pm

avril çok çirkin biri
https://unlulerdunyasi.all-up.com
Clara
Co-Amin
Co-Amin
Clara

BOŞANIYORLAR !! Empty
MesajKonu: Geri: BOŞANIYORLAR !!   BOŞANIYORLAR !! EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 3:19 pm

xS o snn görüsün hakaret edemezsin böyle !
Bence güzel kız .. hmde gayet güzel..!

En son Clara tarafından Çarş. Ekim 07, 2009 2:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Admin
Admin
Admin

BOŞANIYORLAR !! Empty
MesajKonu: Geri: BOŞANIYORLAR !!   BOŞANIYORLAR !! EmptyPtsi Eyl. 28, 2009 3:15 pm

Kurallara uyalım hakeret istemiyorum
(oha)'da Nee
avril lavigne

avril lavigne

BOŞANIYORLAR !! Empty
MesajKonu: Geri: BOŞANIYORLAR !!   BOŞANIYORLAR !! EmptyPtsi Eyl. 28, 2009 8:17 pm

zevkler ve renkler tarrısılmazzz cnm admine göre çirkin olabilir ben en büyük fnlarından biriyim sevinmiyorum istersemde sevinirim!insanca ayrılmaları gerekio kavga etmektense... buda benim görüşümm!!!!
Clara
Co-Amin
Co-Amin
Clara

BOŞANIYORLAR !! Empty
MesajKonu: Geri: BOŞANIYORLAR !!   BOŞANIYORLAR !! EmptyÇarş. Ekim 07, 2009 2:39 pm

Admin demiş ki:
Kurallara uyalım hakeret istemiyorum
(oha)'da Nee

''avril lavigne'' ben sana kötü birşey demedimki :S Sen ndn üstüne alınıyorsun :S
ilayda :S ! Sende Cirkin diyorsun hakaret olmuyorda bumu oluyor!
neyse kavga felan istemiyorum!
Kmseyle uğrasamam bu saaten sonra cevap vermyin gitti bitti zaten boşandılar bu arada ''avril lavigne '' herşey fanlık değldir Enbüyükfan diyede birşey yoktur bence ! Wink
avril lavigne

avril lavigne

BOŞANIYORLAR !! Empty
MesajKonu: Geri: BOŞANIYORLAR !!   BOŞANIYORLAR !! EmptyCuma Ekim 09, 2009 2:43 pm

en büyük fanlık die bişi vardır oda insanın kalbindedir cnmm ayrıca üstüme alınmadım bu konuyu gördüm ve mesaj yazdım bnde kavga istemiorm bu konudan çıkalım ve yeni bi baslangıç yapalım....

eed bnce ayrılmaları kötü olmuş

eeee...........
Clara
Co-Amin
Co-Amin
Clara

BOŞANIYORLAR !! Empty
MesajKonu: Geri: BOŞANIYORLAR !!   BOŞANIYORLAR !! EmptyPerş. Ekim 15, 2009 3:43 pm

Bence kötü olmus!
Ama bitti artık geçti!
Coktan ayrıldılar !
Onun icin yorum aartık gerek yok :S
ilayda kilitlersen sevinirim Wink
Admin
Admin
Admin

BOŞANIYORLAR !! Empty
MesajKonu: Geri: BOŞANIYORLAR !!   BOŞANIYORLAR !! EmptyCuma Ekim 16, 2009 1:15 pm

Konu -KİLİT-

BOŞANIYORLAR !!
1 sayfadaki 1 sayfası